ارگانیک سرا با هدف ترویج فرهنگ استفاده از محصولات غذایی سالم در جهت ارتقای سطح سلامت خانواده پا به عرصه ظهور گذاشت و با ایجاد فروشگاه اینترنتی قصد دارد به شعار خود با عنوان ” مواد غذایی سالم ، در اختیار همه ” جامه عمل بپوشاند. امیداست با حمایت شما ، کشاورزی ارگانیک و همچنین سطح کنترل و نظارت بر اینگونه محصولات روز به روز افزایش یابد و همگی شاهد تنوع محصولات ارگانیک به همراه کاهش قیمت تولید باشیم.

این فروشگاه در حال حاضر “تحت نظارت انجمن ارگانیک ایران” فعالیت می کند و دارای نماد اعتماد الکترونیکی و تاییدیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای فعالیت رسانه ایست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفتر انجمن ارگانیک ایران تماس و یا به پایین صفحه سایت بر روی نمادهای مربوطه کلیک کنید.

همچنین این فروشگاه درحال حاضر به عنوان عاملیت فروش محصولات سالم و ارگانیک “شرکت گوکرن” با نام های تجاری گوکرن و آبگینه و همچنین “نمک طبیعی تکدانه جهرم” و “محصولات ساناو” در سطح استان اصفهان فعالیت می کند.

برآنیم تا از طریق این سایت در سریع ترین زمان ممکن مواد غذایی طبیعی،سالم ، ارگانیک ، بدون گلوتن و ویژه گیاه خواری را به صورت جزئی و کلی به دست شما برسانیم.

اصفهان-خانه اصفهان

مدیر و صاحب امتیاز:

فرزاد پرنیانی فرد

شماره تماس : ۰۹۲۱۳۲۱۵۴۵۲

ساعت پاسخگویی: از ۹/۳۰  الی  ۱۳/۳۰ و  ۱۹  الی  ۲۰ .

info@organicsara.ir